Фасадні роботи Чернівці

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Фасад - це лицьова частина будівлі. Він являє собою зовнішню сторону будівлі з дверима, вікнами, колонами та іншими конструктивними елементами.

Фасадні роботи у Чернівцях
Фасадні роботи у Чернівцях

Фасади класифікують на види виходячи з боку споруди, розташування будинку на ділянці:

  • Головний. Сторона будинку, де розташований центральний вхід. Ця частина споруди вважається основною, тому її намагаються доповнити архітектурним декором.
  • Бічний. Стіни будинку, розташовані праворуч і ліворуч від центрального фасаду. Тут іноді розміщують додатковий вхід.
  • Дворовий. Фасад із зворотного боку будинку - тильна стіна, звернена всередину двору. Тут теж іноді роблять двері з виходом в сад, зону відпочинку або до городу.
  • Вуличний. Ця частина будинку проглядається з боку проїжджої зони або тротуару. Іноді цей фасад збігається з головним, де розташований центральний вхід.

Проводити ремонт фасадів варто в теплу пору року, адже тоді вони краще сохнуть та не піддаються впливу зовнішніх факторів. Також важливо обирати якісні матеріали і фарбу, яка не вигорає на сонці. Найкращим варіантом є порадитися зі спеціалістом, оскільки самостійно вибрати будматеріали буває досить складно.

Робота з фасадами Чернівці
Робота з фасадами Чернівці

Покрівельні роботи, ремонт даху у Чернівцях:

Для ремонту покрівлі використовують ті ж матеріали, що і при її виготовленні, але іноді застосовують й інші. Будь-який з матеріалів, що застосовуються для ремонту покрівлі, повинен бути оглянутий і впорядкований.

Покрівельний матеріал, який має дефекти, застосовувати не можна. Його можна використовувати тільки для покриття окремих ділянок. В цьому випадку його розрізають на шматки потрібного розміру, видаляючи при цьому браковані частини.

У покрівлі з будь-якого матеріалу швидше за все приходять в непридатність спуски, оскільки саме на них найдовше затримується волога. Тому спуски треба з особливою ретельністю покривати і ремонтувати.

Бажано при покритті підкласти під них додатковий матеріал. Для цієї мети найчастіше застосовують рулонні матеріали (пергамін, руберойд, толь).

Взимку з покрівлі необхідно видаляти сніг з допомогою скребка. До шкребка слід прибити гумову смужку. Для хвилястих покрівель дошку потрібно випиляти за формою хвилі листів.

У літню пору покрівлю треба щорічно обмітати м'якою мітлою, видаляючи пил і бруд, які затримують вологу, що прискорює знос покрівлі.

На північних схилах покрівлі часто з'являються лишайники, що призводять до зниження терміну експлуатації. Їх слід повністю видалити за допомогою будь-яких гострих предметів або сталевої щітки.

Ремонт даху Чернівці
Ремонт даху Чернівці

Під час покрівельних робіт необхідно дотримуватися обережності і вживати заходів щодо забезпечення їх безпеки. Роботи на покритті дуже небезпечні.

Пошкодження треба намагатися ліквідувати з горища. Якщо ж цього зробити не можна, то обов'язково необхідно працювати з поясом безпеки і не одному, а з напарником, який повинен стежити за кріпленням ременя до коника будинку.

Довго служить без ремонту асбестоцементная (шиферна) покрівля. При необхідності заміняють тільки поламані листи. Їх потрібно знімати обережно, щоб не пошкодити сусідні.

Для цього краще відкусити кусачками головки цвяхів. Коли запасних азбестоцементних листів немає, замість них можна тимчасово укласти покрівельну сталь або руберойд.

Для проведення якісного ремонту фасадів та даху у Чернівцях звертайтесь в компанію Crepost  - +380(99)959-19-41.