Ремонт квартир, офісів, приміщень

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Комплексний ремонт спрямований на виконання цілого ряду окремих заходів по ремонту та оздоблення житлових приміщень, квартир, офісів у Чернівцях. Як правило, такі роботи проводяться взаємопов'язано і включають в себе:

  • демонтаж існуючої обробки і окремих конструктивних елементів приміщення згідно з проектом;
  • влаштування міжкімнатних перегородок, а також підвісних конструкцій на поверхні стелі;
  • вирівнювання поверхні підлоги, стелі і стін, шпаклювання і шліфування останніх;
  • чистову обробку приміщень квартири, роботи по влаштуванню і розводці систем ГВП / ХВП, а також каналізації та інших дренажних систем;
  • установку і підключення сантехнічних приладів;
  • електромонтажні роботи.
Ремонт у Чернівцях
Ремонт у Чернівцях

Перевага комплексного ремонту полягає в тому, що силами одного підрядника можна організувати взаємозалежне - як у часі, так і за змістом - проведення ремонту під умову забезпечення єдиного контролю за ходом робіт. Так легше координувати виконання окремих етапів робіт, використання тих чи інших видів оздоблювальних матеріалів з урахуванням всього технологічного циклу; оптимальним чином планувати в часі роботи в цілому, що в значній мірі скорочує терміни ремонту. У більшості випадків об'єктом комплексного ремонту є новобудови (особливо, квартири. Вільним плануванням, наприклад, прийнято виділяти навіть ремонт новобудови під ключ.

Капітальний ремонт передбачає комплекс заходів, пов'язаних з ремонтними та оздоблювальними роботами, в ході яких також проводиться установка або заміна окремих конструктивних елементів, а також інженерних систем і обладнання на нові. За замовчуванням капітальний ремонт спрямований на "на повне відшкодування фізичного і частково функціонального зносу" таких елементів і систем. Як правило, капітальний ремонт носить комплексний характер та має на увазі численні етапи робіт - від демонтажу існуючої обробки і устаткування до інженерно-технічних систем, спорудження або реконструкцію конструктивних елементів приміщень і чистової обробки в квартирі. Найчастіше капітальний ремонт пов'язаний з перебудовою або переплануванням. Тому перед його проведенням слід визначитися з тим, чи потрібні в відношення таких робіт узгодження з органами житлового контролю.

Капітальний ремонт Чернівці
Капітальний ремонт Чернівці

Косметичний ремонт передбачає роботи лише в частині заміни оздоблювальних покриттів стін, підлоги або стелі без необхідності внесення будь-яких змін в інженерні системи в приміщенні квартири, або зміни її конструктивних елементів. Як правило, до косметичного ремонту прийнято відносити: демонтаж існуючої обробки, часткове вирівнювання поверхонь, шпаклювання, фарбування, клеєння шпалер і укладання нового підлогового покриття. На відміну від капітального косметичний ремонт пов'язаний з меншими витратами і термінами виконання робіт. У більшості випадків такий ремонт не вимагає узгоджень з органами житлової інспекції.

Існує також невеликий (вибірковий) ремонт квартири. За своїм змістом він близький до косметичного ремонту квартири. Різниця полягає в площі виконуваних робіт. Як правило, це тільки одна або дві кімнати в квартирі. Такий ремонт можна поєднувати з проживанням в квартирі.

Замовити ремонт Чернівці
Замовити ремонт Чернівці

Ремонт "під ключ" визначає не зміст робіт, а ступінь їх виконання підрядником, готовність до користування корисними властивостями приміщення. Існує також поняття часткового ремонту. У цьому випадку прийнято вважати, що роботи проводяться в комплексі під ключ, проте лише в деякій частині приміщень - наприклад, в передпокої або вітальні.