Види оздоблювальних робіт

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Штукатурні роботи. Ми виконуємо високоякісні штукатурні роботи як за допомогою ручного штукатурення вирівнюємо поверхню стін та використовуючи штукатурну станцію .. Матеріали використовувані для нанесення штукатурного шару в основному на основі якісних штукатурок.

Малярні роботи. Ми виконуємо будь-які види малярних робіт як по обробці інтер'єрів приміщень, такі як фарбування і підготовка стель підготовка стін під обклеювання шпалер, обклеювання шпалер, фарбування шпалер, так і малярні роботи з оздоблення фасадів будинків і котеджів. 

Теслярські роботи всередині. Ми виконуємо всі види теслярських робіт: монтаж підлог на основі дерев'яного шпунта, монтаж лаг для підлог, настил підлогових покриттів. Будівництво перегородок з дошки. Оздоблення стін вагонкою, стіновим сайдингом, панелями.

Ремонтні роботи Чернівці
Ремонтні роботи Чернівці

Монтаж стель. Ми виконуємо якісний монтаж стель в квартирах офісах і заміських будинках. Робимо всі види стель: штукатурні, підвісні, підшивані, натяжні і комбіновані. 

Гіпсокартонні роботи. Ми виконуємо якісні гіпсокартонні роботи у всіх видах приміщень. Виконаємо обробку гіпсокартоном стін приміщень, монтаж перегородок, підшивку стель, змонтуємо коробу для сантехніки і інтер'єрів, зробимо гіпсокартонні короби для світлодіодного підсвічування стель.

Укладання плитки. Ми виконаємо якісне укладання кахельної плитки, керамограніта або мозаїки на всі типи підстав виконаємо хорошу підготовку поверхні.

Установка металопластикових вікон. Ми замовимо і встановимо якісні металопластикові вікна. Поштукатуримо відкоси. Встановимо підвіконня. Адже з цієї операції починається будь-який ремонт.

Для якісного проведення оздоблювальних робіт у Вашій оселі чи будь-якому приміщенні звертайтеся до компанії Crepost у Чернівцях - +380(99)959-19-41.